english version
facebook official youtube official twitter official
newsy bio dyskgrafia media prasa galeria koncerty kontakt

 

I Ty możesz zostać patronem lub mecenasem wspierając rozwój działań twórczych adama urbanowicza!

Wszystkich przyszłych Patronów i Mecenasów Witam z otwartymi ramionami. Będę zaszczycony! Zapraszam serdecznie i twórczo...

urbanovicz

Patronite.pl

 • 15 stycznia 2020 00:00

14 lutego o godz. 19:00 w sali kameralnej Teatru Muzycznego w Gdyni odbędzie się premiera widowiska muzycznego "OBYWATEL REPUBLIKI" w reż. R. Ninkiewicza i P. Biedronia! Zabrzmi muzyka kultowej REPUBLIKI i G. Ciechowskiego (Ob. G. C.) w niezwykłych aranżacjach! ZAPRASZAMY SERDECZNIE na kolejne spektakle 15, 16, 17 lutego o godz. 19:00!

Bilety i rezerwacje : na stronach Teatru Muzycznego w Gdyni! oraz INTERTICKET.pl

Obywatel Republiki

 • 26 listopada 2018 21:00

NIebawem bo 7mego grudnia premiera spektaklu WESELE wg. S. Wyspiańskiego - scena kameralna Teatru Muzycznego w Gdyni! Bilety do nabycia na stronach Teatru Muz. ZAPRASZAMY! W akcji między innymi lira korbowa!

WESELE

kup bilet : https://trojmiastopl.interticket.pl/program/wesele-premiera-4291

 • 10 czerwca 2018 12:00

Ruszają prace nad nowym, AUtorskim albumem płytowym "GRAMY POZYTYWNIE"! Premiera płyty przewidzana jest na początek 2019 roku! Wszelkie prawa zastrzeżone przez ZAIKS.

Wydawca - StudioH Film & Media.

New Album 2018

 

 • 01 lutego 2018 12:00

HAIR Tourne

 

20 lutego 2018 rusza Europejskie Tourne Koncertowe legendarnego, broadway'owskiego musicalu :

"HAIR Let the sun shine in" - The American Tribal Love-Rock MUSICAL!

Prawie 100 koncertów w krajach zachodniej Europy : Niemcy, Austria, Szwajcaria i Luxemburg. Trasa potrwa do końca maja br. Więcej informacji, bilety i rezerwacje online na stronie agencji koncertowej - Frank Serr Showservice Int.

Zapraszamy również na Facebook/FANpage: https://m.facebook.com/hairmusical/

 

 • 17 lipca 2017 15:00

NEW ALBUM "HUMAN EMOTION" available on CD, FLASH drive's & online music catalogue! NOWY AUtorski album solowy adama "HUMAN EMOTION" już dostępny w katalogu online StudioH oraz na nośniku FLASH a niebawem również na płycie CD! (DIGITAL/ANALOG recording). ZAPRASZAMY na stronę wydawcy : www.studioh.com.pl

All rights reserved by ZAIKS

Human Emotion ALBUM

 • 14 listopada 2016 19:00

NEW ALBUM "Quiet Life" available on FLASH drive's & online music catalogue! NOWY AUtorski album adama "QUIET LIFE" już dostępny w katalogu online StudioH oraz na nośniku FLASH!

All rights reserved by ZAIKS

Quiet Life cover

 

 • 18 października 2016 21:00

Juz niebawem 12 nowych kompozycji SmoothJazzowych adama urbanowicza - w katalogu kompozytorów polskich STUDIOH. Więcej informacji wkrótce! Wersja na nośniku FLASH, katalog online oraz licencje dostępne na stronie wydawcy : www.studioh.com.pl - ZAPRASZAMY!

newMUSIC

 • 19 lutego 2016 00:45

urbanovicz THAT'S LIFE

 

JUŻ JEST! Nowy, kolejny autorski album solowy adama urbanowicza pt.: THAT'S LIFE Do odsłuchu oraz kupna CD lub utworów z licencją ZAPRASZAMY NA : www.studioh.com.pl

W katalogu studioH są również dostępne wcześniejsze albumy artysty!

all rights reserved by ZAIKS

 

 • 17 października 2015 16:30

CHeCZ Filharmonia

Wszystkich miłośników ROCKOWYCH brzmień zabarwionych textami w języku Kaszubskim - ZAPRASZAMY do Filharmonii Kaszubskiej na koncert legendarnej grupy CHeCZ! Koncert promować będzie nowy album "Dernosc"!

 

 • 29 września 2015 18:45

Prace nad nowym, 3cim albumem autorskim! Data wydania - przełom 2015/16. Szczegóły wkrótce...

 

 • 18 lipca 2015 10:00

Nowe kompozycje adama urbanowicza w Katalogu Kompozytorów Polskich Studio H Film & Media. Albumy : ARCHITECTURE & ART oraz POSITIVE ! Licencja oraz CD na stronie wydawcy Studio H Film & Media. Zapraszamy! Wszystkie kompozycje objęte prawami autorskimi Zaiks.

Art&Architecture album Positive album

 

 • 11 października 2014 02:55

Wszystkich chętnych, chcących zobaczyć adama (zespół rockowy CHeCZ) na scenie po kilku latach przerwy - zapraszamy na KASZEBEfest! Koncert (festival kaszubski) odbędzie się w niedzielę 26 października w Klubie KWADRATOWA w Gdańsku .Wstęp wolny - ZAPRASZAMY SERDECZNIE! ;-)

KaszebeFest

 

 • 26 września 2014 20:55

Film promujący najnowszy, autorski album z muzyką produkcyjną adama urbanowicza "CITY LIFE" już na kanale YouTube! ZAPRASZAMY

 

 

Już niebawem premiera nowego albumu autorskiego adama urbanowicza pt.: "CITI LIFE" ! Dla chcących poczuć i wsłuchać się w miejski klimat metropolii - nie ma lepszej płyty publishing ! Muzyka dostępna będzie między innymi na płytach CD oraz w katalogach Studio H Film&Media z Warszawy (wydawca płyty) - ZAPRASZAMY!

Wszystkie kompozycje objęte prawami autorskimi ZAiKS.

tour: image 1 0f 2 thumb tour: image 2 0f 2 thumb  

 

12 czerwca 2014 13:40

Praca nad autorskim albumem solowym (muz.publishing) dla nowo-powstającego wydawnictwa i studia muzycznego ( STUDIO H Film&Media ) . Album obejmował będzie ok.15 różnorodnych kompozycji instr. (ew. partie vocalne). Wydanie płyty planowane jest na koniec września br. Licencja & muzyka będą dostępne na płytach oraz w nowym katalogu muzycznym Online SH Film&Media. Więcej informacji wkrótce!.

26 marca 2014 15:00

Piszę obecnie - muzykę na zamówienie! | Będę pisał - produkcje dla universal & PM

08 marca 2014 14:44

Premierowy odcinek nowego cyklu programów pt.: VLOG #1 "Black on White czyli rozmowy o wszystkim w czerni i bieli " już jest na kanale YouTube AUrbanovicz!

urbanoviczVLOG czyli rozmowy dotyczące naszej rzeczywistości oraz komentarze aktualnych wydarzeń w monochromatycznym ujęciu - czarno / białym! Czemu biel i czerń?! Z dwóch powodów :
- lubię fotografię monochromatyczną i artystyczną w B&W jak również filmy czarno/białe. Mają niepowtarzalny klimat i czysty przekaz.
- będę się starał komentując to i owo przedstawiać dwa punkty widzenia, dwie przeciwstawne oceny ( naturalnie moje oceny ) danego tematu. Mili moi Vlog to vlog, więc piszcie co Wy sądzicie? czy rzeczywiście nic nie jest ... czarno/białe?! ;-) a może jest?! Chciałbym abyście to Wy decydowali o tym jak będzie wyglądał i czego będzie dotyczył ten program! Jeśli jest jakiś temat MERYTORYCZNY i w miarę poważny!;-) (bo inne nie będą brane pod uwagę!), który Was nurtuje - piszcie pod filmem! a zobaczycie co ja sądzę i jaki mam punkt widzenia "czarno/biały" czy może kolorowy?! Niebawem pojawi się premierowy odcinek dot. między innymi sytuacji na Ukrainie, rewolucji, ultimatum a także Olimpiady Zimowej w Soczi! No i bitwa zimy z wiosną ;-) Mam tylko nadzieję, że się Wam spodoba?! Tematyka tej serii będzie różnorodna : od polityki przez sport, muzykę no i wędkarstwo po sztukę, malarstwo, przyrodę itd...itp... Lajkujcie więc, komentujcie & subskrybujcie kanał AUrbanovicz! To będzie wielka motywacja do utrzymania systematyczności tego projektu jak i wszystkich innych! Pozdrawiam Serdecznie - au

 

 

23 października 2013 15:55

Od stycznia 2014r. prace nad nowymi kompozycjami i produkcjami dla PM - UNIVERSAL! Nie ilość a jakość i jak wszystko ułoży się pomyślnie to będzie premiera w światowych katalogach UNIVERSAL czyli dystrybucja na cały Świat!;b - więcej informacji wkrótce.

Ulubione & polecane marki sportowe!

adidasumbro

tour: image 1 0f 2 thumb tour: image 2 0f 2 thumb  

 

18 sierpnia 2013 14:55

Informujemy, że kolejny album publishing z najnowszymi kompozycjami a.urbanowicz'a dla MEN A MUSIC pojawi się wyłącznie w katalogach online oraz na nośnikach flash! Więcej informacji na temat licencji i dystrybucji wkrótce...

13 czerwca 2013 12:00

Starty, zawody i sporo pracy nad kolejnymi kompozycjami między innymi na solowy album autorski - termin wydania & publikacji w katalogach - listopad/grudzień 2013! Więcej informacji w niedalekiej przyszłości...

28 kwietnia 2013 00:00

WITAMY BARDZO SERDECZNIE! Nowy serwis www.adamurbanowicz.com właśnie wystartował! ;b

Wkrótce aktualizacje, informacje, publikacje, i wiele, wiele innych...Mamy nadzieję, iż strona będzie coraz bardziej interesująca, merytoryczna i czytelna. Wszystkiego miłego z : adamurbanowicz.com !

04 kwietnia 2013 19:09

Nieoficjalnie informujemy, iż wszystkie kompozycje na nowy autorski album produkcyjny au - gotowe! Oddane już do MASTER MIXu i końcowego etapu tłoczenia. Więcej na temat wydawcy, tytułu oraz dostępności muzyki na płytach i w katalogach - niebawem!
ZAPRASZAMY na łamy : www.adamurbanowicz.com


18 grudnia 2012 12:00


KOMPOZYCJE adama urbanowicza na nowych albumach PM oraz UNIVERSAL publishing & production music! TRIP TO EASTERN EUROPE, POSITIVE PLAY oraz LANDSCAPE & NATURE Central and Eastern Europe - wydanie wkrótce!ZAPRASZAMY na : www.unippm.pl


8 października 2012 23:30


...witam po wakacyjnej przerwie! Czas wziąć się do pracy...ruszam więc z pisaniem muzyki do nowych albumów produkcyjnych , które wydane będą jeszcze w grudniu br. już to jedynie pod egidą UNIVERSAL publishing & production music ! ;D ...zmiany zmiany zmiany... oby na lepsze! więcej szczegółów wkrótce!

22 kwietnia 2012 17:04


Tymoteusz Urbanowicz zdobył WYRÓŻNIENIE na II Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym w Szczecinie GRATULACJE !

02 grudnia 2011 15:00


Tymek Urbanowicz & Janek Olesz - laureatami
I NAGRODY na XVI PRZEGLĄDZIE DUETÓW FORTEPIANOWYCH "Dialogi Fortepianowe" w Gdyni

Kompozycje adama na albumach produkcyjnych ( PM - UNIVERSAL Publishing Music ) :
SOFT ATMOSPHERE PM 083 ZAIKS ; ENERGY PM 084 ZAIKS ; POSITIVE BACKGROUND PM 089 ZAIKS


POSTERY

   
   
emilia korycka page up
adam ums&production urbanoviczfishing kontakt page facebook official youtube official